Кредит онлайн на карту от «Visame»

от 0,10 % (до 90 дней)

Суммадо 15 000 грн

Время оформления до 10 мин

Срок кредитадо 90 дней

Минимальный платежиндивидуально

Требования к заемщику

Гражданин Украины, возраст - старше 18 лет

Какие нужны документы?

Наличие паспорта и банковской карты

Условия

- Мы предоставляем деньги максимально быстро
- Онлайн кредит на карту VISA, MasterCard
Подробные условия смотрите на сайте компании.

1 1 8 человек

Уже получили кредит!

Одобрено 118 заявок на кредит

 • Описание кредитной программы
 • Другие займы
 • Отзывы
 • О компании
 • ТОВ «РОКСОР». Індивідуальний податковий номер 420297326543, ЄДРПОУ 42029734. 04210, м. Київ, проспект Героїв Сталінграда, буд.20-А.ТОВ «РОКСОР» працює в інтересах і за дорученням .

  Проект здійснює підбір мікропозик для клієнтів, будучи посередником між клієнтом, бажаючим взяти позику, і ліцензованою фінансовою установою. Проект visame.com.ua не є фінансовою установою, банком або кредитором, і не несе відповідальності за будь-які укладені договори кредитування або умови. Розрахунки носять приблизний характер, остаточні умови уточнюйте на сайті кредитної організації. Щоб оформити заявку, Вам необхідно ознайомитися з правилами сервісу та заповнити анкету. Сайт використовує куки для надання послуг. Умови зберігання або доступу до кукі Ви можете налаштувати в своєму браузері. Сервіс призначений для осіб старше 18 років. Вартість послуги становить 99 UAH на місяць. Оплата послуг сервісу не гарантує Вам отримання позики.

  Приклад розрахунку онлайн-позики

  Якщо ви взяли позику на суму 30 000 гривень на 3 місяці з процентною ставкою 4,5% на місяць, то після закінчення терміну позики переплата складе 4050 гривень. Виходить ви повертаєте 34050 гривень. Нижче наведені розрахунки відсотків, що нараховуються для подальшого самостійного обчислення суми повернення позики (з відсотком) користувачам середнього сервісу. Сума — 30 000 гривень, відсоток на місяць — 4,5%, термін позики — 3 місяці. 4,5 (%) * 3 (міс) = 13,5% за 3 місяці (13,5% * 30 000 гривень (сума позики)) / 100% = 4050 гривень (сума нарахованих відсотків) 30000 + 4050 = 34050 гривень — це сума необхідних грошей для повернення через 3 місяці. У разі порушення термінів, розмір стягнення становить 0,10% від суми прострочення на день, але не більше 10% від суми позики. У разі тривалої затримки виплати інформація буде передана в БКІ. Продовження позики можливо при своєчасному інформуванні кредитора (до настання дати повернення позики) і сплати відсотків за первинний термін позики. Додаткових комісій за продовження позики не передбачено.

  Що буде при невиплаті позичкових коштів

  У разі неповернення в обумовлений термін суми позики або суми відсотків за користування позиковими засобами кредитор змушений нарахувати штраф за прострочення виплати. Вони передбачені на випадок, наприклад, якщо банківський переказ зайняв більше часу, ніж зазвичай. Однак, в разі неотримання від Вас будь-якої реакції протягом тривалого часу, буде нараховано штраф за прострочення терміну погашення розміром в середньому 0,10% від початкової суми для позики, 0,03% від суми заборгованості в середньому для споживчих кредитів і кредитних карт. При недотриманні Вами умов з погашення кредитів, дані про Вас можуть бути передані до реєстру боржників або БКІ, що негативно може позначитися на Вашій кредитній історії і рейтингу кредитоспроможності. Заборгованість може бути передана колекторському агентству для стягнення боргу. При допуску прострочення продовження позики неможливо. Погашаючи заборгованість в строк, Ви формуєте хорошу кредитну історію, що підвищує Ваш рейтинг кредитоспроможності і шанси в подальшому отримати кредит на більш вигідних умовах.

 • Зе Credit

  Кредит от Зе Credit

  До 15 000 грн

  Деньги на карту

  Оформление займа до 10 мин

  MY Biz кредит

  Займ на карту от MyBiz

  До 3 000 грн

  Деньги на карту

  Оформление займа до 10 мин

  Кредит от «Е Гроши»

  До 5000 грн

  Деньги на карту

  Оформление займа до 10 мин

  Кредит от «КачайГроші!»

  До 5000 грн

  Деньги на карту

  Оформление займа до 10 мин

 • № 1 Дарья

  21.09.2019

  Подбирала с помощью этого сервиса себе потребительский кредит. Так бы я весь день в инете провисела, а тут все мне нашлось за пять минут. Очень удобно.

  Ответить

  № 2 Victor

  21.09.2019

  Быстро и удобно с помощью Visame подбирать себе кредит.

  Ответить

  Добавить отзыв

  Общая оценка

  Обслуживание

 • Описание компании Visame